Friese brandewijnkom

Kavel 293 Friese brandewijnkom
Kavel 293. Friese brandewijnkom

Een 18e/19e eeuwse Fries zilveren brandewijnkom met gedreven decor van bloemen, koeien en een huisje. Gemerkt (vermoedelijk pseudokeuren) Louis de Haan, Rotterdam 1771. Op de rand gekeurd met 'J' (stempelmerk voor ongewaarborgd)

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 300
Vorig kavel Volgend kavel