Gouden broche met bloedkoraal

Kavel 281 Gouden broche met bloedkoraal
Kavel 281. Gouden broche met bloedkoraal

Een langwerpige 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden broche bezet met negen bloedkoralen. Gemerkt op de sluiting met eikenblaadje.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 5 cm
Conditie In goede staat
Startbod € 100
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel