Kavel | 281. Gouden broche met bloedkoraal |
Omschrijving | Een langwerpige 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden broche bezet met negen bloedkoralen. Gemerkt op de sluiting met eikenblaadje. |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Afmetingen | 5 cm |
Conditie | In goede staat |
Startbod | € 100 |
Verkocht voor | € 160 |
Vorig kavel | Volgend kavel |