Japans imari scheerbekken

Kavel 400 Japans imari scheerbekken
Kavel 400. Japans imari scheerbekken

Een 18e eeuws Japans imari scheerbekken, onderglazuur blauw en bovenglazuur rood en goud, met decor van bloemen en huisjes

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen Doorsnede 27,5 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel