Japanse bordje, 18e eeuw

Kavel 420 Japanse bordje, 18e eeuw
Kavel 420. Japanse bordje, 18e eeuw

Een 18e eeuws Japans porseleinen bord met onderglazuur blauw decor van vijf paarden en een wolkenlucht

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 16,5 cm doorsnede
Startbod € 150
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel