Junghans tafelklok, 4 bellen

Kavel 476 Junghans tafelklok, 4 bellen
Kavel 476. Junghans tafelklok, 4 bellen

Een grote vroeg 20e eeuwse Duitse Westminster tafelklok op vier bolpoten met verzilverde wijzerplaat, uurwerk gemerkt Junghans Württemberg 'B21' en '140'. Met vier bellen, slaat op kwartier

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 73 cm hoog
Startbod € 120
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel