Kangxi kom

Kavel 410 Kangxi kom
Kavel 410. Kangxi kom

Een 18e eeuwse Chinees porseleinen Kanxi kom met Famille Verte decoratie van bloemen. Doorsnede 13,5 cm. Conditie: twee haarlijnen, 5 en 3 cm, enkele randbeschadigingen

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel