Kavel | 410. Kangxi kom |
Omschrijving | Een 18e eeuwse Chinees porseleinen Kanxi kom met Famille Verte decoratie van bloemen. Doorsnede 13,5 cm. Conditie: twee haarlijnen, 5 en 3 cm, enkele randbeschadigingen |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | |
Startbod | € 200 |
Vorig kavel | Volgend kavel |