Lot zeefdrukken, Jopie Huisman

Kavel 481 Lot zeefdrukken, Jopie Huisman
Kavel 481. Lot zeefdrukken, Jopie Huisman

Groot lot ongesigneerde lithos, 'De Schoenen van Abe' door Jopie Huisman.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 100
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel