Lot zilveren bestek (30 x)

Kavel 347 Lot zilveren bestek (30 x)
Kavel 347. Lot zilveren bestek (30 x)

Groot lot divers Nederlands zilveren bestek: acht 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) couverts, Haags Lof mr. J.D. Schutter, Groningen 1861 & 1863. Een opdienlepel, ongemerkt. Twee 18e eeuwse lepels, gemerkt 'VG'. Drie vorken en twee lepels, Mr. VG in vierkant, 1814. Drie lepels en een vork, Mr. Reindert Scheltens, Groningen 1829-1831. En een couvert, van Kempen 1922, met inscriptie.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen Gewicht 1795 gram
Startbod € 500
Verkocht voor € 850
Vorig kavel Volgend kavel