Lotje gouden sieraden (4x)

Kavel 285 Lotje gouden sieraden (4x)
Kavel 285. Lotje gouden sieraden (4x)

Lot diverse gouden sieraden: een 14 karaats (585/1000) witgouden hanger met kleine briljant geslepen diamant, een 14 karaats (585/1000) geelgouden hanger, Kruisje, een losse 14k oorbel en een antieke Engelse 9 karaats (375/1000) gouden damesring, met opschrift 'Memory' aan de voorzijde. Gemerkt '375', en meesterteken 'WGM', Chester, ca. 1900

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Ring maat 17,25 mm
Startbod € 90
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel