Merklap, 1755

Kavel 468 Merklap, 1755
Kavel 468. Merklap, 1755

Antieke 18e eeuws merklap, gedateerd 1755

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 100
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel