Russisch zilveren beker

Kavel 320 Russisch zilveren beker
Kavel 320. Russisch zilveren beker

Een antieke Russisch zilveren en fraai gedreven drinkbeker. Rondom florale decors. Onduidelijk gemerkt aan de onderzijde.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 10,5 cm hoog en 9 cm doorsnede.
Conditie Gebruikssporen
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel