Russisch zilveren Thora pionter, zgn Jat.

Kavel 287 Russisch zilveren Thora pionter, zgn Jat.
Kavel 287. Russisch zilveren Thora pionter, zgn Jat.

Een 19e eeuws Russisch (84 zolotniki 875/1000)) zilveren Thora pionter, zgn Jatje. Deels gegraveerd en bezet met een vierkante lagensteen. Stadskeur OC voor Minsk. Gedateerd voor 1878.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 28,5 cm lang
Conditie Gebruikssporen
Startbod € 100
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel