Tien zilveren vingerkommen, van Kempen 1917

Kavel 322 Tien zilveren vingerkommen, van Kempen 1917
Kavel 322. Tien zilveren vingerkommen, van Kempen 1917

Een set van tien 20e eeuwse eerste gehalte (925/1000) zilveren vingerkommen. Aan de binnenzijde gemerkt met monogram ‘TBH’. Een kom zonder monogram. Gemerkt Begeer, jaarletter H = 1917.

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Afmetingen Doorsnede 12 cm, hoogte 4,5 cm
Startbod € 500
Verkocht voor € 750
Vorig kavel Volgend kavel