Twee gouden broches

Kavel 252 Twee gouden broches
Kavel 252. Twee gouden broches

Lot van twee 20e eeuwse gouden broches: een 14 karaats (585/1000) witgouden fantasiebroche, gematteerd en bezet met parel en drie briljant geslepen diamantjes. Gemerkt ' 585' en 'EF69' op de achterzijde. Met daarbij een 14 karaats (585/1000) wit & geelgouden broche, bezet met één briljantje. Tevens gemerkt '585'

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 180
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel