Twee uit vruchtenhout gestoken putti.

Kavel 470 Twee uit vruchtenhout gestoken putti.
Kavel 470. Twee uit vruchtenhout gestoken putti.

Twee antieke uit vruchtenhout gestoken sculpturen van putti of engelen. 19e eeuws of ouder.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 50 en 52 cm lang
Conditie 1 vleugel afgebroken en lichte schade aan handen
Startbod € 100
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel