Twee zilver kandelaars, 1915

Kavel 277 Twee zilver kandelaars, 1915
Kavel 277. Twee zilver kandelaars, 1915

Set van twee antieke tweede gehalte (835/1000) Nederlands zilveren kandelaars, bewerkte met ruitmotief en parelrand, met bobeches. Jaarletter E (1915) en onduidelijk meesterteken. Verzwaard met gips

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 14,5 cm hoog
Startbod € 100
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel