Kavel | 457. Vier Chinees porseleinen kop en schotels Kangxi periode. |
Omschrijving | Twee sets van twee vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Blauw/wit met decors van landschappen en scollars met een Quanjin. Kangxi periode. Ca 1700. |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Afmetingen | Kopjes 4 cm hoog en 6 cm doorsnede. Schotels 10 cm doorsnede |
Conditie | Kopje chip en één met haarlijn. |
Startbod | € 150 |
Verkocht voor | € 300 |
Vorig kavel | Volgend kavel |