Vier Chinees porseleinen kop en schotels Kangxi periode.

Kavel 457 Vier Chinees porseleinen kop en schotels Kangxi periode.
Kavel 457. Vier Chinees porseleinen kop en schotels Kangxi periode.

Twee sets van twee vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Blauw/wit met decors van landschappen en scollars met een Quanjin. Kangxi periode. Ca 1700.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Kopjes 4 cm hoog en 6 cm doorsnede. Schotels 10 cm doorsnede
Conditie Kopje chip en één met haarlijn.
Startbod € 150
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel