Vier qianlong famille verte schotels

Kavel 436 Vier qianlong famille verte schotels
Kavel 436. Vier qianlong famille verte schotels

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met gecontueerde randen. Famille verte. Diverse decors, meeste floraal Drie platte en een diepe schotel.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen 23 en 26 cm doorsnede
Conditie 1 gelijmd, diverse haarlijnen en fleabites
Startbod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel