Vijf Japanse schaaltjes, 18e eeuw

Kavel 416 Vijf Japanse schaaltjes, 18e eeuw
Kavel 416. Vijf Japanse schaaltjes, 18e eeuw

Lot van vijf 18e eeuwse langwerpige Japanse schaaltjes, gemerkt met vierkaraktermerk. Zie voor soortgelijk collectie V&A

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 21 x 11 cm
Startbod € 250
Vorig kavel Volgend kavel