Visschep, Hendrik Smits Amsterdam 1804

Kavel 268 Visschep, Hendrik Smits Amsterdam 1804
Kavel 268. Visschep, Hendrik Smits Amsterdam 1804

Een antieke vroeg 19e eeuwse eerste gehalte (925/1000) zilveren visschep, opengewerkt en versierd met filetrand. Met ebbenhouten greep. Gemerkt Diemont, Amsterdam. Mr. Hendrik Smits, 1804.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 35 cm lang
Conditie Lichte speling handvat en zilver, voor de rest in goede staat
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel