Wucai vaasje, 19e eeuw

Kavel 398 Wucai vaasje, 19e eeuw
Kavel 398. Wucai vaasje, 19e eeuw

Een antiek 19e eeuws Chinees porselein wucai vaasje met decor van man op foodog en zotjes met vliegers en vaandels. Gemerkt met zeskaraktermerk. Vermoedelijk 19e eeuw

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 7,5 cm hoog
Startbod € 100
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel