Zes Chinees porseleinen chocoladekoppen en schotels

Kavel 385 Zes Chinees porseleinen chocoladekoppen en schotels
Kavel 385. Zes Chinees porseleinen chocoladekoppen en schotels

Lot van zes antieke Chinees porseleinen chocoladekoppen en schotels met decor van lijzen en bloemen in vlakverdeling.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Conditie Twee schotels gerestaureerd, één kop met haarlijn.
Startbod € 200
Verkocht voor € 500
Vorig kavel Volgend kavel