Zilveren koffiepot, van Kempen

Kavel 306 Zilveren koffiepot, van Kempen
Kavel 306. Zilveren koffiepot, van Kempen

Een antieke laat 19e eeuwse tweede gehalte zilveren koffiepot met inscriptie ‘Aangeboden door den Kerkenraad der Hervormde Gemeente te Rauwerd met de ingezetenen aan Dr. R. L. Kijlstra ter gelegenheid zijner 50 jarige Evangeliebediening 16 juli 1821-1871’. Gemerkt van Kempen

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 24 cm hoog
Startbod € 250
Verkocht voor € 250
Vorig kavel Volgend kavel