Zilveren suikertafeltje, 18e eeuw

Kavel 312 Zilveren suikertafeltje, 18e eeuw
Kavel 312. Zilveren suikertafeltje, 18e eeuw

Een 18e eeuws Fries zilveren suikertafeltje. Gegoten voet met drie krulpootjes en gecontourneerd rijk gedreven blad in Louis XV stijl. Meesterteken I.B of HB, mogelijk Hendrik Braam (Voet 810) meester in IJsbrechtum.

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Afmetingen 15,5 x 12 x 7,5 cm
Startbod € 600
Vorig kavel Volgend kavel