Achttien stuks Chinees en Japans porseleien

Kavel 335 Achttien stuks Chinees en Japans porseleien
Kavel 335. Achttien stuks Chinees en Japans porseleien

Lot met achttien stuks 18e eeuws Chineen en Japans porselein. Bestaande uit kop en schotels en een kom. Diverse decors, o.a. imari.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen Doorsnede kom 15 cm
Conditie minimale chips en haarlijnen.
Startbod € 10
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel