Arie Zuidersma (1925-2014)

Kavel 371 Arie Zuidersma (1925-2014)
Kavel 371. Arie Zuidersma (1925-2014)

Schilderij, acryl op paneel. Zonnebloemen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2003. Arie Zuidersma (Emmer-Erfscheidenveen 1925 – Zuidlaren 2014)

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 60 x 50 cm
Startbod € 700
Verkocht voor € 1100
Vorig kavel Volgend kavel