Kavel | 395. Arie Zuidersma (1925-2014) |
Omschrijving | Schilderij, acryl op doek. Hogebeintum, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990. Arie Zuidersma (Emmer-Erfscheidenveen 1925 – Zuidlaren 2014). |
Taxatiewaarde | € 1500 - € 2000 |
Afmetingen | 60 x 75 cm |
Startbod | € 1000 |
Verkocht voor | € 2200 |
Vorig kavel | Volgend kavel |