Arie Zuidersma (1925-2014)

Kavel 395 Arie Zuidersma (1925-2014)
Kavel 395. Arie Zuidersma (1925-2014)

Schilderij, acryl op doek. Hogebeintum, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990. Arie Zuidersma (Emmer-Erfscheidenveen 1925 – Zuidlaren 2014).

Taxatiewaarde € 1500 - € 2000
Afmetingen 60 x 75 cm
Startbod € 1000
Verkocht voor € 2200
Vorig kavel Volgend kavel