Kavel | 391. Boele Bregman (1918-1980) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. ‘Man met kind, 1967’. Stichting Sijbren Hellinga, jaren ’90. Tentoonstelling st. Joriskerk Britswerd, 1987. Tentoonstelling Fries Museum Leeuwarden, 1988. Tentoonstelling Boele Bregman in museum Willem van Haren/kunstruimte Wagemans Beetsterzwaag, 2004. Aangekocht galerie Hoogenbosch Gorrendijk, 3 september 2008. |
Taxatiewaarde | € 10000 - € 15000 |
Afmetingen | 152 x 111 cm |
Startbod | € 10000 |
Verkocht voor | € 16000 |
Vorig kavel | Volgend kavel |