Boele Bregman (1918-1980)

Kavel 391 Boele Bregman (1918-1980)
Kavel 391. Boele Bregman (1918-1980)

Schilderij, olieverf op doek. ‘Man met kind, 1967’. Stichting Sijbren Hellinga, jaren ’90. Tentoonstelling st. Joriskerk Britswerd, 1987. Tentoonstelling Fries Museum Leeuwarden, 1988. Tentoonstelling Boele Bregman in museum Willem van Haren/kunstruimte Wagemans Beetsterzwaag, 2004. Aangekocht galerie Hoogenbosch Gorrendijk, 3 september 2008.

Taxatiewaarde € 10000 - € 15000
Afmetingen 152 x 111 cm
Startbod € 10000
Verkocht voor € 16000
Vorig kavel Volgend kavel