Kavel | 384. Corneille (1922-2010) |
Omschrijving | Femmes au chat'. Twee vrouwen, een vogel en kat. Rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1996. Corneille (Luik 1922 - Auvers-sur- Oise 2010). Provenance: Christie’s Amsterdam, Twentieth Century Art, 30 november 2000, Lot 93. |
Taxatiewaarde | € 1500 - € 2000 |
Afmetingen | 25 x 40 cm |
Startbod | € 1200 |
Verkocht voor | € 1700 |
Vorig kavel | Volgend kavel |