Freark van der Wal (1955)

Kavel 358 Freark van der Wal (1955)
Kavel 358. Freark van der Wal (1955)

Schilderij, olieverf op doek. Toneellandschap, gesigneerd en gedateerd 1998. Freark van der Wal (Oppenhuizen, 1955). Tentoongesteld ‘Friese Hartstochten’ in museum Martena, 9 april – 6 juni 2010. Catalogus p. 49.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 115 x 90 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel