Fries zakmes

Kavel 345 Fries zakmes
Kavel 345. Fries zakmes

Een antiek 18e eeuws Fries zakmes, meesterteken IB.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Startbod € 100
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel