Gerrit Benner (1897-1981)

Kavel 381 Gerrit Benner (1897-1981)
Kavel 381. Gerrit Benner (1897-1981)

Schilderij, houtskool op papier. Boerderij aan Badweg (Huizum), Achter de Hoven Leeuwarden. Ongesigneerd. Vroeg werk, ca. 1940. Gerrit Benner (Leeuwarden 1897 - Nijemirdum 1981). Provenance: Gekregen van Gerrit Benner toen hij inwoonde bij een familie in de Verstolkstraat, Leeuwarden. Geconserveerd in 2013 door Valérie Martens Monier.

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 38,5 x 50,5 cm
Startbod € 800
Verkocht voor € 1000
Vorig kavel Volgend kavel