Kavel | 381. Gerrit Benner (1897-1981) |
Omschrijving | Schilderij, houtskool op papier. Boerderij aan Badweg (Huizum), Achter de Hoven Leeuwarden. Ongesigneerd. Vroeg werk, ca. 1940. Gerrit Benner (Leeuwarden 1897 - Nijemirdum 1981). Provenance: Gekregen van Gerrit Benner toen hij inwoonde bij een familie in de Verstolkstraat, Leeuwarden. Geconserveerd in 2013 door Valérie Martens Monier. |
Taxatiewaarde | € 1000 - € 1500 |
Afmetingen | 38,5 x 50,5 cm |
Startbod | € 800 |
Verkocht voor | € 1000 |
Vorig kavel | Volgend kavel |