Jan Kooistra (1950-2021)

Kavel 486 Jan Kooistra (1950-2021)
Kavel 486. Jan Kooistra (1950-2021)

Schilderij, olieverf op doek. Zeegezicht. Rechtsonder gesigneerd/gemonogrammeerd Jan Kooistra.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 150
Verkocht voor € 460
Vorig kavel Volgend kavel