Kavel | 449. Johan Dijkstra (1896-1978) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op board. Zandpad richting een boerderij. Linksonder gesigneerd Johan Dijkstra (Groningen 1896 – 1978) en gedateerd 1916. |
Taxatiewaarde | € 1000 - € 1500 |
Afmetingen | 27 x 22 cm |
Startbod | € 800 |
Verkocht voor | € 800 |
Vorig kavel | Volgend kavel |