Johannes Elsinga (1893-1969)

Kavel 473 Johannes Elsinga (1893-1969)
Kavel 473. Johannes Elsinga (1893-1969)

Schilderij, olieverf op doek 36 x 46 cm, in zwarte profiellijst. Voorstelling van skûtsjes bij Grou, ca. 1935. Gesigneerd Johannes Elsinga (Wommels 1893 - Leeuwarden 1969)

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Startbod € 350
Verkocht voor € 380
Vorig kavel Volgend kavel