Kavel | 473. Johannes Elsinga (1893-1969) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek 36 x 46 cm, in zwarte profiellijst. Voorstelling van skûtsjes bij Grou, ca. 1935. Gesigneerd Johannes Elsinga (Wommels 1893 - Leeuwarden 1969) |
Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
Afmetingen | |
Startbod | € 350 |
Verkocht voor | € 380 |
Vorig kavel | Volgend kavel |