Olav Cleofas van Overbeek (1946)

Kavel 360 Olav Cleofas van Overbeek (1946)
Kavel 360. Olav Cleofas van Overbeek (1946)

Schilderij, olieverf op doek, in zilverkleurige baklijst. ‘Witte kom en zonnebloem in vaas’, middenonder gesigneerd en gedateerd 2003. Olav Cleofas van Overbeek (Amersfoort 1946). Provenance: Gekocht van de kunstenaar zelf, 29 januari 2004.

Taxatiewaarde € 2000 - € 3000
Afmetingen 50 x 40 cm
Startbod € 1500
Verkocht voor € 1800
Vorig kavel Volgend kavel