Kavel | 360. Olav Cleofas van Overbeek (1946) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek, in zilverkleurige baklijst. ‘Witte kom en zonnebloem in vaas’, middenonder gesigneerd en gedateerd 2003. Olav Cleofas van Overbeek (Amersfoort 1946). Provenance: Gekocht van de kunstenaar zelf, 29 januari 2004. |
Taxatiewaarde | € 2000 - € 3000 |
Afmetingen | 50 x 40 cm |
Startbod | € 1500 |
Verkocht voor | € 1800 |
Vorig kavel | Volgend kavel |