Tjeerd Eernstman (1801 - 1886

Kavel 495 Tjeerd Eernstman (1801 - 1886
Kavel 495. Tjeerd Eernstman (1801 - 1886

Schilderij, olieverf op doek. Portret van een meisje met haar hond. Gesigneerd 'T. Eernstman' = Tjeerd Eernstman (1801 - 1886), rechtsboven gedateerd 1835.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 74 x 59 cm
Startbod € 10
Verkocht voor € 800
Vorig kavel Volgend kavel