Kavel | 435. Willem Gerard Hofker (1902–1981) |
Omschrijving | Ets, voorstelling van een trekpaard. Rechtsonder gesigneerd ‘W.G. Hofker’ = Willem Gerard Hofker (Den Haag 1902 – Amsterdam 1981), linksonder met opschrift ‘epr. d’artiste’. |
Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
Afmetingen | 21 x 26 cm |
Startbod | € 10 |
Verkocht voor | € 30 |
Vorig kavel | Volgend kavel |