Willem Gerard Hofker (1902–1981)

Kavel 435 Willem Gerard Hofker (1902–1981)
Kavel 435. Willem Gerard Hofker (1902–1981)

Ets, voorstelling van een trekpaard. Rechtsonder gesigneerd ‘W.G. Hofker’ = Willem Gerard Hofker (Den Haag 1902 – Amsterdam 1981), linksonder met opschrift ‘epr. d’artiste’.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 21 x 26 cm
Startbod € 10
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel