18e eeuws Chinees porseleinen famille rose schotel

Kavel 895 18e eeuws Chinees porseleinen famille rose schotel
Kavel 895. 18e eeuws Chinees porseleinen famille rose schotel

Een 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Famille rose met een decor van een vogel op een tak met pioenrozen. Kleine rand beschadiging

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 20,5 cm doorsnede
Conditie Rand beschadiging
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel