18e eeuws miniatuurportret in lijst

Kavel 889 18e eeuws miniatuurportret in lijst
Kavel 889. 18e eeuws miniatuurportret in lijst

Een 18e eeuws miniatuurportretje op perkament. Dame in gestreepte jurk. Gesigneerd C.B. du onduidelijk. In houten met messing lijst

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 5 cm doorsnede
Conditie iets verkleurd en lijst sleets.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel