19e eeuws Chinees porseleinen vazen en een gemberpot.

Kavel 629 19e eeuws Chinees porseleinen vazen en een gemberpot.
Kavel 629. 19e eeuws Chinees porseleinen vazen en een gemberpot.

Twee Chinees porseleinen vazen en een gemberpot met deksel. Blauw/wit met florale decors. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Vazen 41 en 23 cm en gemberpot 21 cm hoog.
Conditie Grootste vaas hals ingekort. Kleinere vaas hals restauratie.
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel