Kavel | 629. 19e eeuws Chinees porseleinen vazen en een gemberpot. |
Omschrijving | Twee Chinees porseleinen vazen en een gemberpot met deksel. Blauw/wit met florale decors. 19e eeuws. |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | Vazen 41 en 23 cm en gemberpot 21 cm hoog. |
Conditie | Grootste vaas hals ingekort. Kleinere vaas hals restauratie. |
Huidig bod | € 35 |
Verkocht voor | € 35 |
Vorig kavel | Volgend kavel |