19e eeuwse notenhouten vitrinekast

Kavel 524 19e eeuwse notenhouten vitrinekast
Kavel 524. 19e eeuwse notenhouten vitrinekast

Een mahoniehouten boekenkast met leggers achter de facet geslepen kastdeur. Voorzien van een gestoken versieringen en kuif.

Taxatiewaarde € 200 - € 250
Afmetingen 235 cm hoog x 100 cm breed x 46 cm diep.
Conditie Goed.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel