19e eeuwse wortelnoten Willem III secretaire

Kavel 545 19e eeuwse wortelnoten Willem III secretaire
Kavel 545. 19e eeuwse wortelnoten Willem III secretaire

Een 19e eeuwse wortelnoten gefineerde secretaire, Hollands, Willem III, met twee lades boven en één onder de klep. Rijk gestoken, klep versierd met intarsia, op krulpoten.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Huidig bod € 250
Verkocht voor € 250
Vorig kavel Volgend kavel