4x Delfts aardewerk, 18e eeuw

Kavel 1079 4x Delfts aardewerk, 18e eeuw
Kavel 1079. 4x Delfts aardewerk, 18e eeuw

Lot van vier stuks 18e eeuws Delfts aardewerk: een grote aardewerken schotel met blauw-wit decor van een bloemenmand. Met daarbij drie polychroom gedecoreerde aardewerken borden.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 34, 23 & 2x 22.5 cm
Conditie Schotel gekramd. Eén bord gelijmd
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel