5 kilo gewicht, 18e/19e eeuws

Kavel 1050 5 kilo gewicht, 18e/19e eeuws
Kavel 1050. 5 kilo gewicht, 18e/19e eeuws

Een laat 18e eeuws of vroeg 19e eeuws 5 kilo gewicht, gemerkt ‘5000’ en makersmerk.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 15 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel