aardewerken schotel met vogelmotief

Kavel 1003 aardewerken schotel met vogelmotief
Kavel 1003. aardewerken schotel met vogelmotief

Een kapitale aardewerken schotel met een decor van vijf koolmezen in de sneeuw. Gesigneerd op voor en achterzijde Bondanelli.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 53 cm doorsnede.
Conditie Gaaf
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel