Affiche, Induna rijwielen

Kavel 634 Affiche, Induna rijwielen
Kavel 634. Affiche, Induna rijwielen

Een jaren 20/30 papieren reclame affice voor Induna fietsen, voor de Phoenix rijwielenfabriek, Leeuwarden

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 59 cm x 47,5 cm.
Conditie Enkele scheuren en iets verkleuring.
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel