Antiek Chinees Kantonees porseleinen tazza met draak.

Kavel 960 Antiek Chinees Kantonees porseleinen tazza met draak.
Kavel 960. Antiek Chinees Kantonees porseleinen tazza met draak.

Een antieke Chinees porseleinen Kantonese tazza, schotel op hoge voet. Polychroom fijn beschilderd met een draak en twee feniksen, 19e eeuws

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 23 cm doorsnede x 11 cm hoog.
Conditie Gaaf
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel