Antiek Delfts aardewerken vaas

Kavel 689 Antiek Delfts aardewerken vaas
Kavel 689. Antiek Delfts aardewerken vaas

Een antieke Delfts aardewerken octonale vaas. Blauw/wit Chinoiserie op vlakverdelingen. Met decors van Lijzen bij pagodes, pioenrozen en vogels. Gemerkt B.P. Voor de Porceleyne Blompot.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 28 cm hoog
Conditie Randschilfers en deksel missend.
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel