Antieke Duitse pop

Kavel 752 Antieke Duitse pop
Kavel 752. Antieke Duitse pop

Een vroeg 20e eeuwse pop met porseleinen hoofd en papier-maché lichaam, gemerkt ‘Spezial Germany’

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel